Požár

Při požáru na Sychrově kuchyňské linky zraněna jedna osoba

Náhled Požár na Sychrově
Požár v bytové jednotce čtyřpodlažního panelového domu na ulici Bratří Hlaviců ve Vsetíně byl na tísňovou linku krajských hasičů oznámen ve čtvrtek brzy ráno. Na místo události byly vyslány čtyři cisternové vozy a automobilní plošina jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů ze Vsetína a Jablůnky.
 
Jako první dorazili na místo vsetínští profesionálové.

Hasiči na Vsetínsku vyjížděli k lesním a přírodním požárům

Vsetínsko: I přes dnes ukončený zákaz rozdělávání ohňů a spalování hořlavých materiálů na volných plochách, o kterém jsme informovali – zde, jsou hasiči nadále nuceni veřejnost důrazně varovat před nebezpečím požárů v přírodním prostředí ve Zlínském kraji. Místy jsou stále nevhodné podmínky pro spalování biologického odpadu a je nutné si počínat náležitě obezřetně. Platí to zvláště za podmínek větrného počasí nebo v místech větších ploch se suchým porostem.

Požár firmy v Zašové

Vsetínsko: Dnes mezi druhou a půl třetí ráno došlo k požáru dvoupatrové průmyslové haly s polystyrénovou výrobou v Zašové. Po uhasení požáru přivolanými hasičskými jednotkami provedli policisté prvotní ohledání místa požářiště a blízkého okolí. Na místě jsme zjistili, že před požárem do objektu někdo vnikl, prohledal kancelářské místnosti a odcizil příruční pokladničku, kterou jsem nalezli nedaleko objektu odhozenou v poli.

Požár ve sklepě budovy mateřské školy ve Vsetíně

Vsetín: Dne 29.4.2011 v 15:32 hod. byli hasiči informováni o požáru v mateřské škole ve Vsetíně.
Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína se dvěma cisternami, kterou posílila další jednotka profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí s termokamerou a jednotka dobrovolných hasičů ze Vsetína s dalším zásahovým vozem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k požáru v budově mateřské školy.

Rozsáhlý požár rekreační chaty ve Velkých Karlovicích

Vsetínsko: Dne 21.1.2011 v 03:22 hod. byli hasiči informováni o požáru chaty v obci Velké Karlovice. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína se dvěma cisternami, kterou posílily jednotky dobrovolných hasičů z obcí Karolinka a Velké Karlovice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k rozsáhlému požáru chaty.

Hasiči zasahovali v těžkém terénu

Vsetín: Dnes v 10:34 hod. byli hasiči informováni o požáru lesa u Vsetína. Na místo byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína se dvěma cisternami a lesním speciálem zn. Camiva, kterou posílily jednotky sboru dobrovolných hasičů ze Vsetína, Jasénky, Jablůnky a Valašské Polanky. Ze Zlína na místo vyjel také velicí důstojník směny. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že v části Jasenice došlo k rozsáhlému požáru v lesním porostu.

Požár zachvátil střechu rodinného domku

Vsetín: Dnes , 29.10.2010 v 06:54 hod., byli hasiči informováni o požáru rodinného domu v Halenkově. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína s jedním zásahovým vozem, kterou posílily jednotky dobrovolných hasičů obcí Halenkov a Nový Hrozenkov. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k požáru pod rovnou střechou rodinného domu. Jako první na místo dorazili místní dobrovolní hasiči, následováni dalšími jednotkami. Ze střechy stoupal kouř, který potvrzoval požár v konstrukcích. Hasiči tentokrát využili lešení kolem domu a rychle se dostali na střechu.

Požár technologií odsávání dřevovýroby ve Valašské Bystřici

Vsetínsko: Dne 23.9.2010 v 06:13 hod. byli hasiči informováni o požáru ve firmě s dřevovýrobou v obci Valašská Bystřice.
Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí se dvěma cisternami, kterou posílila jednotka městských hasičů z Rožnova pod Radhoštěm a jednotka dobrovolných hasičů z Valašské Bystřice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k požáru v technologiích odsávání pilin.

Rozsáhlý požár včelína a včelstev u Vsetína, Jasenice

Vsetín: Dne 23.8.2010 v 17:44 hod. byli hasiči informováni o požáru včelína u obce Jasenice. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína se dvěma cisternami, kterou posílila jednotka sboru dobrovolných hasičů. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že v zahrádkářské oblasti došlo k rozsáhlému požáru včelína.

Syndikovat obsah
nahoru