Zahájení letní sezóny na koupališti U Průmyslovky

V sobotu 13. června se poprvé v letní sezóně otevře areál koupaliště U Průmyslovky pro všechny, kteří se těší na vodu, léto, hry, sport. Léto na vsetínském koupališti bude zahájeno ve 12 hodin a od 13 hodin bude následovat program pro děti i dospělé.

„Pro zahájení sezóny jsme si přichystali několik aktivit ve vodě i na břehu ve spolupráci s Městskou policií Vsetín. Objednali jsme atrakci 5000 domino kostek, které budou pro stavby k dispozici po celé odpoledne na víceúčelovém hřišti,“ sdělila Gabriela Hučíková ze Vsetínské sportovní. V průběhu odpoledne budou probíhat soutěže ve stánku Městské policie Vsetín, stejně jako na hřišti a v bazénu. 

„Návštěvníci se mohou těšit na velmi úspěšnou soutěž pro děti i dospělé, kterou je běh přes pontony s hodem na cíl nebo nejrychlejší sjezd na klouzačce v předepsané poloze,“ dodala Hučíková. Výherci soutěží se mohou těšit na atraktivní ceny, kterými jsou především permanentky pro děti i dospělé na celou letní sezónu 2015. Permanentky jsou určeny pro vstup na koupaliště a venkovní bazén Sokolák, který je součástí městských lázní Vsetín.

Koupaliště bude v měsíci červnu otevřeno od 13.30 do 19 hodin, o víkendech dle běžné provozní doby. Pro zájemce je zde možnost objednání víceúčelového hřiště za 100 korun na hodinu.

Letos se návštěvníci nohou těšit na novinky, kterými jsou lekce aquaaerobicu, rekondiční cvičení a kruhový trénink na víceúčelovém hřišti. Cvičení začíná již v pondělí 15. června od 17 hodin. Vstup na lekce je zdarma, v rámci vstupného na koupaliště.

Zdroj: Mgr. Adéla Kousalová – redaktorka Vsetínských novin


nahoru