Prodej permanentek startuje v pondělí 20. srpna!

Vsetín: Valašský hokejový klub od pondělí 20. srpna spouští prodej permanentek na novou sezónu. Zájemci si je mohou pořídit na zimním stadionu v kanceláři p. Tesaříka vždy v pondělí, středu a čtvrtek (9 - 11 a 15 - 17 hodin) nebo v době přípravných zápasů. „Příjem ze vstupného a z prodeje permanentek je pro nás zásadní. Každý, kdo si permanentku koupí, významně podpoří vsetínský klub,“ uvedl předseda VHK Petr Neumann. Až do 26. září dostane každý kupec permanentky jako dárek fanouškovskou šálu v hodnotě 249 Kč a také bude zařazen do losování o zajímavé ceny.

Vsetínský klub musel při organizaci prodeje reagovat na nejasnou situaci kolem klubu z Karviné. Tamní Baník totiž na poslední chvíli oznámil, že do nové sezóny zřejmě nenastoupí. Plánované rozlosování s deseti účastníky soutěže tak muselo projít revizí a konvertovat na model s devíti týmy. V současné době musí aktuální rozlosování s devítkou účastníků formálně odsouhlasit Český svaz ledního hokeje. Vsetínský klub vnímá tuto variantu jako definitivní a s ohledem na ni koncipoval i prodej permanentek.

Permanentní vstupenky VHK platí na domácí zápasy základní části, kterých bude podle nového rozlosování rovných 20. Cena permanentky na stání činí 700 Kč, na sezení pak 1100 Kč. Do 31. srpna platí rezervace držitelů permanentek z loňské sezóny a až do 26. září obdrží každý kupec permanentky jako dárek fanouškovskou šálu z limitované edice. Permanentkáři budou navíc zařazeni do slosovatelného programu o zajímavé ceny. Hlavní losování proběhne před Vánoci a před posledním kolem základní části.

Permanentky je možné zakoupit na zimním stadionu a také v době přípravných utkání v kanceláří p. Tesaříka (pondělí, středa, čtvrtek 9 - 11 a 15 – 17 hodin, tel. 725 623 192).
Zdroj: VHK Vsetín

Zdroj:


nahoru