Policisté bronzoví na VALACHY MAN

Trojice policistů se nedávno zúčastnila triatlonového závodu VALACHY MAN, který se uskutečnil v Novém Hrozenkově. Policisté, kteří startovali za Sportovní klub policie Vsetín, získali ve štafetě 3. místo.

Triatlonový závod VALACHY MAN, který se řadí mezi největší triatlonovou akci v České republice, se uskutečnil s počtem 500 závodníků minulý pátek 9. srpna 2013. Tohoto sportovního klání se zúčastnili i policisté Jan Dřevojánek z oddělení obecné kriminality, ze stejného oddělení pak Pavel Obr a Jiří Vrána se skupiny služební přípravy, který má společně s dalším kolegou na starosti výcvik a taktickou přípravu všech policistů v okrese Vsetín. Policisté startovali za Sportovní klub policie Vsetín. 

Triatlon VALACHY MAN tvořil dvě trati, krátkou (plavání na 250m, cyklistickou část 12 km, běh na 3,6 km) a delší trať, kterou absolvovali naši policisté: plavání na 350m – Pavel Obr, 16 km horského kola – Jan Dřevojánek a 5km běhu – Jiří Vrána. Kolegové vybojovali z 29 štafet krásné třetí místo. Policistům blahopřejeme a přejeme další sportovní úspěchy. 

Policisté bronzoví na VALACHY MAN

Zdroj: por. Mgr. Lenka Javorková


nahoru