Na zahradě sokolovny proběhla soutěž ve střelbě ze vzduchovky

Soutěž ve střelbě ze vzduchovky uspořádala 8. května 2013 při příležitosti oslav Dne vítězství Tělocvičná jednota Sokol Valašské Meziříčí. Hlavními organizátory byli členové 234. Pp - klubu vojenské historie a současnosti.

Nápad oslavit tímto způsobem státní svátek vznikl v loňském roce a byl úspěšný. Proto se organizátoři rozhodli uspořádat letos 2. ročník soutěže a zájemců bylo více než loni.  Všichni, malí i velcí, kteří přišli odpoledne na zahradu sokolovny, si chtěli zastřílet, a tak byla přidána kategorie i pro děti od 4 do 6 let. V kategorii „speciál“ pak mezi sebou soutěžili členové 234. pp. Vítězové v každé kategorii obdrželi diplom a drobné ceny věnované Městem Valašské Meziříčí. Úplnou výsledkovou listinu je možno si prohlédnout na novém sokolském webu (www.sokol-valmez.cz).

K pohodě svátečního odpoledne přispělo určitě krásné počasí a příjemné posezení pod rozkvetlými kaštany, samozřejmě s možností občerstvení. Děti si spokojeně hrály na pískovišti a dobrodružné prolézačce, odkud je vyhnala až májová dešťová přeháňka.

Akce se vydařila a tak se všichni mohou těšit na 3. ročník v roce 2014 a na podzimní Zborovský závod branné zdatnosti (terénní běh s překážkami, hod granátem na cíl a střelba ze vzduchovky).

Za Sokol Valašské Meziříčí: Jana Rosáková

Zdroj: Ing. Renata Votrubová, MěÚ Valašské Meziříčí

soutez_ve_strelbe_ze_vzduchovky_usporadala_8._kvetna_2013_pri_prilezitosti_oslav_dne_vitezstvi_telocvicna_jednota_sokol_valasske_mezirici.jpg

Zdroj:


nahoru