Fotografujte a pošlete snímky do soutěže Šumný Vsetín

Fotosoutěž Šumný Vsetín, kterou pořádá již deset let Diakonie Vsetín, má už své stálé místo mezi místními amatérskými soutěžemi. Díky tomu fotografie soutěžících pravidelně zdobí v podzimním čase foyer kina Vatra ve Vsetíně. Letos nabízí organizátoři soutěže fotografům (malým i velkým) témata: Děti ve městě a Voda ve městě. Snímky můžete posílat až do 16. října.
 

 
 

Soutěžní fotografie musí zachycovat město Vsetín a týkat se soutěžních témat, musí splňovat parametry (maximálně 2000 px na delší straně, rozlišení 300 dpi a max. velikost 2 MB). Soutěžní fotografie zašlete nejpozději do 16. října buď elektronicky na e-mail vodakova.vsetin@diakonie.cznebo doručte na CD na adresu Diakonie ČCE – středisko Vsetín, Smetanova 1484, 755 01 Vsetín. Obálku označte heslem Šumný Vsetín 2015. Maximální počet zaslaných fotografií je 10 kusů.

„Hodnocení snímků probíhá ve dvou věkových kategoriích, děti do 14 let a dospělí. Soutěžící děti mohou i letos využít praktického workshopu, který je naučí základním úpravám digitálních fotografií. Workshop, který se uskuteční se ve středu 20. října od 16 hodin na vsetínské hvězdárně, pro ně i letos připravili členové Fotoklubu Vsetín,“ připomíná Marta Vodáková ze vsetínské Diakonie.

 

Diakonie Vsetín, která fotosoutěž organizuje již desátým rokem, si pro odborné posouzení fotografií přizvala i letos místního fotografa Zdeňka Hartingera, který je patronem soutěže. V porotě dále zasedne prezident Fotoklubu VsetínJan Hrubý a také zástupce vsetínské Diakonie.

Slavnostní vernisáž proběhne ve čtvrtek 5. listopadu od 15.30 hodin ve foyer kina Vatra ve Vsetíně. Oceněni zde budou vítězové letošního ročníku a o zajímavé ceny se opět postará vsetínská firma P. M. Caroline. Alespoň jednu ze zaslaných fotografii zde však najde každý soutěžící.Výstava potrvá do 29. listopadu.     

Zdroj: Vsetín Oficiální web města


nahoru