Zprávy

Od prvního ledna 2016 povede Dům kultury Vsetín nově Petra Dvořáková.

Nový pohled na kulturu ve Vsetíně si slibuje vedení města od Petry Dvořákové, která bude od 1. ledna 2016 novou jednatelkou Domu kultury Vsetín s.r.o. Ta střídá Milana Kostelníka, který vedl jako jednatel, ale i ředitel městskou společnost připravující kulturní a společenské programy dlouhých 23 let.

Přijďte si zdarma zkontrolovat stav svých plic

U příležitosti Světového dne chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN) se koná ve Vsetínské nemocnici a.s. již čtvrtým rokem preventivní, bezplatné spirometrické vyšetření, které umí však odhalit řadu respiračních chorob. Akce se uskuteční ve čtvrtek 19.

Penzisté uvolní místa mladším, hlásí vsetínská radnice

Nové pracovníky hledá na vybrané pozice vsetínská radnice.

Zima je za dveřmi. Přibude solených úseků silnic

Přiblížilo se nové zimní období. Silničáři již končí stavební práce na rekonstrukcích a opravách silnic, aby se v maximální míře zaměřili na jejich zimní údržbu. V záloze jsou lidé i technika. Období zimní údržby silnic a nepřetržité služby dispečinků zimní údržby trvá od 1. listopadu do 31. března.

Vsetín vzpomněl T. G. M.

Náhled
Dne 14. září uplynulo 78 let od úmrtí státníka, politika, filozofa, pedagoga a především prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Občané Vsetína si toto výročí připomněli pietním aktem u památníku T. G. M.

Skončily stavební práce na silnici v Bojkovicích

Náhled

Bojkovice - Stavební firma dokončila pro Ředitelství silnic Zlínského kraje rekonstrukci více než třísetmetrového úseku silnice v průtahu městem Bojkovice ve směru na Krhov. Stavební práce zde probíhaly od května 2015. Stavba byla spolufinancována z prostředků Státního fondu dopravní infrastruktury.

Most v Záříčí opět slouží motoristům

Náhled

Záříčí - Další úspěšně dokončenou investiční stavbou Ředitelství silnic Zlínského kraje na rekonstrukcích silnic a mostů se v letošním roce stává most v blízkosti obce Zářičí na Kroměřížsku. Pro motoristy již jízda po této silnici nemá žádné omezení.

 

Ještě před zimou se opraví silnice u Slušovic

Náhled

Slušovice - Silničáři nasadí v polovině září svou těžkou techniku i pracovníky do blízkosti Slušovic. Ještě před zimou v lokalitě Nové Dvory zrekonstruují části silnic, které vedou do Hrobic a do Trnavy. Novou kvalitu zde získá více než kilometrový úsek. Stavba využije prostředků Státního fondu dopravní infrastruktury.

Valašské záření z pohledu policie

VSETÍNSKO: Na klidný průběh akce dohlíželi policisté i strážníci. 

Syndikovat obsah
nahoru