Sport

Karatisté ze Vsetína dovezli z Velké Británie šest medailí

Sportovní klub policie Vsetín a Alcedo – středisko volného času Vsetín vyslalo 25 karatistů na Evropský pohár v tradičním karate pro děti do 13 let. Turnaj se uskutečnil na konci října 2013 v Peterborough ve Velké Británii. Zúčastnilo se ho více než 200 závodníků ze sedmi států – Velká Británie, Polsko, Arménie, Litva, Rusko, Rakousko a Česká republika.

Karatisté ze Vsetína dovezli z Velké Británie šest medailí

Karatisti ze Vsetína pojedou na Evropský pohár

V pondělí 7. října 2013 v prostorách Alceda - SVČ Vsetín, proběhla ukázková hodina tréninku oddílu tradičního karate, při Sportovním klubu policie Vsetín. Přehlídku navštívili zástupci firmy Indet Safety Systems a.s., Nipon Kayaku Group, místostarosta města Stanislav Pavelec, radní Zlínského kraje Tat´ána Valentová Nersesjana a rodiče malých karatistů.

Karatisti ze Vsetína pojedou na Evropský pohár

Policisté bronzoví na VALACHY MAN

Trojice policistů se nedávno zúčastnila triatlonového závodu VALACHY MAN, který se uskutečnil v Novém Hrozenkově. Policisté, kteří startovali za Sportovní klub policie Vsetín, získali ve štafetě 3. místo.

Policisté bronzoví na VALACHY MAN

"Najtvrdším hasičem Růždeckej kotliny" se stal Martin Januš

V sobotu 27.7.2013 proběhla v Růžďce druhá z pěti soutěží seriálu Vsacké ligy TFA (soutěž v silovém hasičském víceboji) s názvem "Najtvrdší hasič Růždeckej kotliny".

img_0258.jpg

Rožnovští písaři se na mistrovství světa neztratili.

V belgickém Gentu se v uplynulých dnech uskutečnilo Mistrovství světa v psaní na PC. Je skvělou tradicí, že na těchto soutěžích sbírají úspěchy i žáci rožnovské ZŠ Pod Skalkou a Gymnázia Rožnov.

Největším úspěchem je zisk mistrovského titulu, který vyhrála Karolína Foukalová.

Na zahradě sokolovny proběhla soutěž ve střelbě ze vzduchovky

Soutěž ve střelbě ze vzduchovky uspořádala 8. května 2013 při příležitosti oslav Dne vítězství Tělocvičná jednota Sokol Valašské Meziříčí. Hlavními organizátory byli členové 234. Pp - klubu vojenské historie a současnosti.

soutez_ve_strelbe_ze_vzduchovky_usporadala_8._kvetna_2013_pri_prilezitosti_oslav_dne_vitezstvi_telocvicna_jednota_sokol_valasske_mezirici.jpg

Vsetínští policisté na mistrovství republiky v plavání

Pavel Obr a Pavel Randýsek - oba poručíci pracují na oddělení obecné kriminality ve Vsetíně a oba se před několika dny zúčastnili jako jediní policisté z Krajského ředitelství policie Zlínského kraje Mistrovství České republiky v plavání a záchranném plavání Policie ČR, kde dosáhli výborných výsledků.

Pavel Obr a Pavel Randýsek

Ve středu vyjíždí první cyklobusy

O uplynulém víkendu byla slavnostně zahájena sezona na Cyklostezce Bečva. A už tuto středu 1. května vyjedou na trasu první cyklobusy, které nabídnou vyvezení kol na Radhošť či Soláň.

Dvě společnosti provozují cyklobusy, které nabízí službu milovníkům kol také v Rožnově pod Radhoštěm.

Divákům ukázali holé zadky

Policejní komisař sdělil v těchto dnech podezření z tr. činu výtržnictví dvěma hokejovým fanouškům, kteří si po jednom lednovém utkání na vsetínském zimním stadionu stáhli kalhoty a ukazovali holé zadky.

Syndikovat obsah
nahoru